تکنولوژی آموزشی

ارائه ی برنامه های آموزشی

دفتر نقاشی جذاب و سرگرم کننده ( با حدود 100 صفحه نقاشی )

دفتر نقاشی جذاب و سرگرم کننده ( با حدود 100 صفحه نقاشی )

از جمله مهمترین و جذاب ترین کارهایی که دانش آموزان در کلاس درس به آن علاقه زیادی نشان می دهند ، کشیدن نقاشی های جذاب و زیبا و یادگیری نقاشی می باشد و مطمئنا برخی از دانش آموزان دارای استعدادهای درخشانی در این زمینه هستند که یکی از راههای شناخت و کشف این استعدادها ، زنگ هنر و یا فرصت های خالی کلاس های درس می باشد که معلم می تواند به روش های مختلف این استعداد را در دانش آموزان پرورش دهد .

نقاشی های کودکانه حس و حال خودشان را دارند و استفاده از طرح های نقاشی فانتزی و کودکانه همه ما را به دوران کودکی خواهد برد و حس شادابی و نشاط به ما دست خواهد داد !

اما آیا کشیدن نقاشی برای ما در کلاس درس و برای دانش آموزان ، کار دشواری است ؟ آیا تا کنون در این زمینه فعالیت حر فه ای نداشته ایم ؟ و آیا برای پرورش استعدادهای دانش آموزان در این زمینه طرح و برنامه خاصی نداریم ؟ آیا زنگ هنر ، دانش آموزان را به حال خودشان رها میکنیم و از آنها می خواهیم تا هر چه دوست دارند نقاشی کنند و یا همان خانه و درخت و کوه و خورشید همیشگی را نقاشی کنند ! ؟

 

 

دفتر نقاشی که در پیش روی شماست ، راه گشای معلمان و والدینی هست که به فکر پرورش استعدادهای هنری دانش آموزان و فرزندان خود به بهترین شکل هستند ! شاید باورتان نشود ولی این دفتر نقاشی که حدود 100 صفحه می باشد ، مجموعه ای از بهترین نقاشی ها و طرح های آموزنده نقاشی مناسب برای همه ی سنین ابتدایی و حتی قبل و بعد از آن می باشد و کمک شایانی به معلمان و والدین برای آموزش بهتر نقاشی و رنگ آمیزی به دانش آموزان و فرزندان آنها خواهد کرد .

 

دفتر نقاشی که تهیه کردم از چهار بخش تشکیل شده است :

 

1- نقاشی هایی که با وصل کردن اعداد به هم کشیده شده و آنها را رنگ آمیزی میکنند .

 

2- نقاشی هایی که با پر رنگ کردن خطوط و نقطه چین ها کشیده شده و آنها را رنگ آمیزی می کنند .

 

3- آموزش مرحله به مرحله کشیدن برخی نقاشی های بسیار زیبا بصورت آسان .

 

4- رنگ آمیزی نقاشی های فانتزی بسیار جذاب .

 

 

 

 

نکته مهمی که در این طرح ها وجود دارد این است که شما می توانید هم آن را بصورت دفتر چاپ کرده و به دانش آموز یا فرزندان خود بدهید تا از آن استفاده کنند و هم می توانید از طرح های آن استفاده کرده و با کشیدن بر روی تابلو از دانش آموزان بخواهید تا آن را مرحله به مرحله و با هدایت شما نقاشی و رنگ آمیزی نمایند .

 

مهمتر از همه این است که کتابهای نقاشی که بنده در کتابفروشی ها دیده ام اکثرا در یکی از این موضوعات بوده و نقاشی های کمی را شامل می شوند ، به فرض در یک کتاب فقط حدود 10 نقاشی و با یک موضوع تقریبا مشابه وجود دارد ! و از هزینه های جدید آنها هم حتما اطلاع دارید ! در صورتی که این دفتر از تنوع موضوعی و تعداد مناسب نقاشی ( حدود 100 طرح ) برخوردار می باشد .

 

زنگ هنر و وقت های اضافه کلاس خود را جذاب تر و آموزنده تر کنید !

 

من برای دانش آموزان کلاس خودم همین دفتر رو بصورت سیاه و سفیدچاپ کردم و کیفیتش خیلی خوبه ... خوشحالی و اشتیاق بچه ها رو هم که در تصاویر زیر می بینید ! برای جلد هم میشه از کاغذ مقوایی رنگی (مثلا سبز) مثل چیزی که در تصاویر زیر می بینید استفاده کنید

 

 

 

 

امیدوارم که این دفتر نقاشی برای کلاس شما و فرزندان شما هم مفید واقع شود ...

 

موفق ، سلامت و شادکام باشید ...

 

راهنمایی برای کسانی که در کار با کامپیوتر  مبتدی هستند : کسانی که این دفتر رو دانلود می کنند لازم هست که برنامه های WinRar و Adobe Reader رو روی سیستمشون نصب داشته باشند که البته معمولا روی همه سیستم ها نصب میکنن ... برنامه WinRar  برای اینکه فایل دفتر  نقاشی رو که دانلود کردید اونو از حالت فشرده خارج کنید و برنامه Adobe Reader برای اینکه بتونید دفتر رو مشاهده کرده و از اون پرینت بگیرید .

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Daftare-Naghashi_667227_9791.zip11.5 MB